Dünyanın Barış ve Kardeşlik İçinde Yaşaması

0 191

ADNAN OKTAR: Dünyanın kardeş olması çok kolay bir şey. Niye bunu bu kadar uzatıyorlar ben hayret ediyorum. Kavga, kepazelik çok zor. Koordinat hesap ediyor bilmem ne. Gidip havadan evleri, hanları, hamamları bombalıyorlar, hastaneleri bombalıyorlar kan revan içinde kalıyor millet. Dehşet, kepazelik, rezalet diz boyu, ambulanslarla hastaneye götürülüyor. Kardeşim, havadan yiyecek at, kitap at, çocuklara çikolata at zorunuza ne oldu ben anlamıyorum bu kepazeliğin sebebini. Bir de çok zormuş gibi gösteriyorlar. Diyoruz ki “İslam alemi birleşsin” diyoruz “nasıl olacak?” falan diyor. Bölünme nasıl oluyor peki? Bölünmenin mantığı var mı? Rüya görüyoruz adeta, bir acayiplik var. Mucize bu. Dünyanın kardeş olmaması için de bir sebep yok. Mesela bak benim canım Hırvat. Bir kısmı Hristiyan, bir kısmı Musevi, bir kısmı Rum her biri birbirinden güzel insanlar. Zorunuza ne oldu ben bunu anlamıyorum. Mesela bak, geldi buraya haham, çok efendi terbiyeli bir insan. Aklı fikri sevgi dostluk kardeşlik. Yani kepazelik çıkartmanın alemi nedir? Rezalet çıkartmanın alemi nedir?

Dünyanın Barış ve Kardeşlik İçinde Yaşaması Başlığı İle İlgili Genel Bilgi

Bu güzel videoda Dünyanın Barış ve Kardeşlik İçinde Yaşaması isimli içerik ile bağlantılı bilgi sergilenmektedir. Umuyoruz ki Dünyanın Barış ve Kardeşlik İçinde Yaşaması isimli video ile alakalı fikirleriniz bulunuyorsa yorum bölümünde belirtmenizi isteriz. Dünyanın Barış ve Kardeşlik İçinde Yaşaması başlığı ile bağlantılı daha fazla video ile ilgili haber almak için aşağıda bulunan abonelik kısmından sitemize ABONE olmanızı arzu ederiz!

19. ve 20. yy’da insan hayatı üzerinde çok kötü belalara yol açmış olan Darwinizm ve Materyalizm, insanlık üzerinde büyük belalar oluşturdu. Milyonlarca erkek,kadın,çocuk, bu ideolojiler ile ilgili fikir akımlarının getirdiği şiddet ve terör yüzünden öldü. Dünyanın Barış ve Kardeşlik İçinde Yaşaması ismini alan benzeri videolar ile insanların imanına vesile olmak ve bu sayede Allah’ın rızasını ve rahmetini kazanmak, bir Müslüman için çok önemli bir meseledir.

Dünyanın Barış ve Kardeşlik İçinde Yaşaması başlıklı video sizin için çok önemli bilgiler içermektedir. İzlediğinizde yaşamınızda fazla önemli farklılıklar olacak ve aklınızda kalacak en ufak bir detay, mutlaka sizin için doğru bir etki oluşturacaktır. Dünyanın neresinde olursanız olun, bu bilgiyi aklınızda çıkarmamaya çalışın.

Okuyup videoyu izlediğiniz için teşekkürler.

Allah’inİsimleri.COM

Son Paylaşımlardan Haberiniz Olsun!

Allah'ın ismi ve şanı çok yücedir. Allah'ı daha iyi tanımak ve Allah'ı sürekli aklınızda tutmak için sitemize abone olun! 

Bunları da beğenebilirsin Diğer İçeriklere de Bak!

Yorum Yap

Abone olup en son güncel paylaşımlardan haberdar olmak ister misiniz?

x
x