Kadının Güzel ve Çekici Olması

0 388

ADNAN OKTAR: Peygamber Efendimiz (sav)’in kızı Fatıma (ra)’ya hitaben “Ey Fatıma herhangi bir kadın güzel bir şekilde süslenir, güzel bir elbiseyle evinden çıkarak insanların dikkatini üzerine toplar ve kendisine bakmalarını sağlarsa yedi göğün ve yerlerin melekleri ona lanet eder” buyurmuşlardır. Uydurma bir hadis. Niçin böyle bir şey olsun? Erkekler süsleniyor mesela Peygamberimiz (sav) süsleniyor süslü giyiniyor, saçlarını ortadan ayırıyor yağ sürüyor pırıl pırıl parlıyor saçları. Ve iki taraftan örüyor, gözlerine sürme çekiyor gayet yakışıklı üstü başı. Niye? İnsanlar beğensin diye yapıyor Peygamberimiz (sav). Yani etkileyici olsun diye yapıyor. Kadınlar da öyle son derece bakımlı ve tertemiz oluyorlar.

Kadının güzel ve çekici olması
Kadının güzel ve çekici olması

Ha fitne tehlikesi varsa, kadının iffetine hayatına bir taarruz mevzubahisse o zaman tamam. O zaman zaten çarşafa giyip bürünecek. Yani süsü olur her şeyi olur ama onu çarşafla tamamen kapatır yüzü de dahil olmak üzere. Ama bir risk yoksa kadın niye süslü gezinmesin, niye güzel olmasın? Süslü ve güzeldi o devirde kadınlar. Hatta bak Cenab-ı Allah diyor ki Peygamberimiz (sav)’e “gördüğün kadınların güzellikleri ne kadar hoşuna gitse de, ne kadar onlardan etkilensen de” diyor bak Allah ayette “onlarla bundan sonra nikahla evlenmen sana olmaz” diyor. “Ama o kadınlar kendini mülkiyemin olarak kendilerini sana verirlerse, sen de onları alırsan o ayrı” diyor Allah. Ama bak diyor ki “güzellikleri ne kadar hoşuna gitse de, ne kadar etkilensen de” diyor. Bakıyor Peygamber (sav) görüyor etkileniyor güzel görüyor ayet Kuran ayeti söylüyorum. “Güzellikleri ne kadar hoşuna gitse de bundan sonra onlarla nikahla evlenmek sana olmaz” diyor Allah. Yani mehir verme. Çünkü onda maddi yönden Peygamber (sav)’i sıkıştırıyorlar. “Ama mehirsiz evlenecek kadınlar varsa, kendini hibe edecek mülkiyeminle o tamam” diyor Cenab-ı Allah “onlar helal sana istediğin kadar alabilirsin” diyor. Peki buradaki ayeti niye inkar ediyorsunuz?

Peygamber (sav) kadınları görüyor beğeniyor ve alıyor. Ayeti inkar edebilirler mi? Edemezler. Mesela kadın elinin bakımlı ve süslü olmasını söylüyor Peygamberimiz (sav). Oje gibi ellerini süslemelerini söylüyor. “Bu el kadın eli mi erkek eli mi?” diyor. Kadın elini uzatıyor. Diyorlar “kadın eli” etrafındakiler. Kasten söylüyor Peygamberimiz (sav) biliyor da yani mahcup etmek için söylüyor. “Öyle olsaydı tırnaklarına kına sürerdi” diyor “süslerdi” diyor. Peki bu görünmeyecekse Peygamber (sav) bunu niçin söylesin? Bak “ellerine kına sürsün tırnaklarına kadın eli olduğu anlaşılsın, güzel olsun elleri” diyor. Sen ne diyorsun? “Bu yasak” diyorsun.

Kadının Güzel ve Çekici Olması Başlığı Hakkında Genel Bilgi

Bu güzel videoda Kadının Güzel ve Çekici Olması isimli içerik ile alakalı bilgi yer almaktadır. Eğer sizin de Kadının Güzel ve Çekici Olması isimli video ile alakalı önerileriniz bulunuyorsa yorum alanında iletmenizi arzu ederiz. Kadının Güzel ve Çekici Olması başlığı ile alakalı daha fazla gönderi ile bağlantılı haber almak için aşağıdaki abonelik bölümünden sitemize ABONE olmanızı isteriz!

19. ve 20. yy’da insanlık üzerinde büyük kargaşaya neden olan Darwinizm ve Materyalist ideoloji, insan yaşamı üzerinde çok büyük belalar oluşturdu. Sayısı milyonu aşan insan, bu ideolojiler ile alakalı fikir felsefelerinin getirdiği anarşi ve bela yüzünden yaşamını yitirdi. Kadının Güzel ve Çekici Olması adını alan benzeri videolar ile kişilerin inancına vesile olmak ve bu sayede Allah’ın rızasını ve rahmetini kazanmak, bir Müslüman için fazla önemli bir konudur.

Kadının Güzel ve Çekici Olması başlıklı video sizin için çok önemli bilgiler içermektedir. İzlediğinizde hayatınızda çok değerli değişiklikler oluşacak ve aklınızda kalacak en ufak bir detay, mutlaka sizin için olumlu bir etki oluşturacaktır. Dünyanın neresinde olursanız olun, bu bilgiyi aklınızda çıkarmamaya çalışın.

Okuyup videoyu izlediğiniz için teşekkür ederiz.

Allah’inİsimleri.COM

Son Paylaşımlardan Haberiniz Olsun!

Allah'ın ismi ve şanı çok yücedir. Allah'ı daha iyi tanımak ve Allah'ı sürekli aklınızda tutmak için sitemize abone olun! 

Bunları da beğenebilirsin Diğer İçeriklere de Bak!

Yorum Yap

Abone olup en son güncel paylaşımlardan haberdar olmak ister misiniz?

x
x