Münafıklar Kuran ayetlerini kendilerine göre değiştirir, yeni din çıkarır

0 11

Münafıkların ifşası ile alakalı derlenen videoları paylaştığımız bu kategoride sizin için münafıklar allah’ı aldatmaya çalışırlar anahtar kelimesi ile alakalı farklı videolar ile yanıt veriyoruz.

Aşağıda yer alan münafıklar allah’ı aldatmaya çalışırlar ile ilgili video, sizin için yararlı olursa bu videoyu paylaşmanızı öneririz. Şimdi bu başlık ile alakalı videoyu yayınlayalım :

“Münafık, yazılarında, konuşmalarında hep gizli mesajlar verir. Münafığın dili çok gizlidir. Münafık mesela kaş-göz hareketleriyle de konuşur. Bir toplulukta bir kaş hareketi veya bir göz hareketi yapar; eğer karşısındaki de münafıksa onun mesajını alır. Kuran’da belirtiliyor, ‘kaş-göz işaretleriyle, çeşitli mimiklerle anlaşıyorlar’. İşte bu onların gizli ve şifreli konuşacaklarının işareti. Konuşmaları çok gizli ve sinsi olur. O konuşmasından onun bütün pis ahlakı, kini ve nefreti anlaşılır. Mesela Peygambere düşmandır, Müslümanların sevdiği insanlara düşmandır. Ağzından adeta lağım akar. Çok kin doludur, nefret doludur. Hemen oradan anlarsın. Münafıkların küfürle saatler süren, çok uzun ve gizli, sayfalarca yazışmaları olur. Bakın, kendi aralarındaki bu gizli yazışmalarında tek kelime Allah’tan bahsetmezler. Millet uyurken onlar saatlerce yazışırlar. Tenhalarda, sessizlerde böyle yarasa gibidirler, karanlıklar içinde uçan yarasa gibi. Kime ne zaman yapışacağı da belli olmaz münafıkların.” (A9 TV, 24 Ocak 2016)

Bu videoda sizin için münafıklar allah’ı aldatmaya çalışırlar konusuna ilişkin değerli bilgiler verildi. Bu detaylar mutlaka işinize yarayacaktır. Daha fazla bilgi öğrenmek için e-mailiniz ile ABONE OLUN. Paylaşacağımız yeni yazılar, e-posta adresinize gelsin.

Son Paylaşımlardan Haberiniz Olsun!

Allah'ın ismi ve şanı çok yücedir. Allah'ı daha iyi tanımak ve Allah'ı sürekli aklınızda tutmak için sitemize abone olun! 

Bunları da beğenebilirsin Diğer İçeriklere de Bak!

Yorum Yap

Abone olup en son güncel paylaşımlardan haberdar olmak ister misiniz?

x
x