Münafıklar Müslümanlarla ölene kadar beraber mi yaşarlar?

0 16

Münafıkların ifşası ile ilgili düzenlenen videoları derlediğimiz bu alanda size özel münafıklarla ilgili vaazlar anahtar kelimesi ile ilgili farklı videolar ile cevap veriyoruz.

Bahsi geçecek olan münafıklarla ilgili vaazlar hakkındaki video, sizin için faydalı olduğu takdirde bu yazıyı arkadaşlarınıza duyurmanızı tavsiye ederiz. O zaman bu konu ile ilgili videoyu gösterelim :

“Münafık, yazılarında, konuşmalarında hep gizli mesajlar verir. Münafığın dili çok gizlidir. Münafık mesela kaş-göz hareketleriyle de konuşur. Bir toplulukta bir kaş hareketi veya bir göz hareketi yapar; eğer karşısındaki de münafıksa onun mesajını alır. Kuran’da belirtiliyor, ‘kaş-göz işaretleriyle, çeşitli mimiklerle anlaşıyorlar’. İşte bu onların gizli ve şifreli konuşacaklarının işareti. Konuşmaları çok gizli ve sinsi olur. O konuşmasından onun bütün pis ahlakı, kini ve nefreti anlaşılır. Mesela Peygambere düşmandır, Müslümanların sevdiği insanlara düşmandır. Ağzından adeta lağım akar. Çok kin doludur, nefret doludur. Hemen oradan anlarsın. Münafıkların küfürle saatler süren, çok uzun ve gizli, sayfalarca yazışmaları olur. Bakın, kendi aralarındaki bu gizli yazışmalarında tek kelime Allah’tan bahsetmezler. Millet uyurken onlar saatlerce yazışırlar. Tenhalarda, sessizlerde böyle yarasa gibidirler, karanlıklar içinde uçan yarasa gibi. Kime ne zaman yapışacağı da belli olmaz münafıkların.” (A9 TV, 24 Ocak 2016)

Bu filmde sizin için münafıklarla ilgili vaazlar konusuna ilişkin önemli bilgiler verildi. Bu detaylar mutlaka işinize yarayacaktır. Daha fazla detay öğrenmek için e-postanız ile ABONE OLUN. Paylaşacağımız yeni yazılar, e-mail adresinize gelsin.

Son Paylaşımlardan Haberiniz Olsun!

Allah'ın ismi ve şanı çok yücedir. Allah'ı daha iyi tanımak ve Allah'ı sürekli aklınızda tutmak için sitemize abone olun! 

Bunları da beğenebilirsin Diğer İçeriklere de Bak!

Yorum Yap

Abone olup en son güncel paylaşımlardan haberdar olmak ister misiniz?

x
x