Peygamberimiz (sav) ‘Azılı münafıklar Hz. Mehdi (as) ile uğraşacaklar’ demiştir.

0 14

Münafıkların ifşası hakkında yayınlanan videoları paylaştığımız bu bölümde sizin için münafıkların halleri konusu hakkında farklı videolar ile cevap veriyoruz.

Göstereceğimiz münafıkların halleri ile alakalı video, size yararlı olduğu takdirde bu videoyu arkadaşlarınıza duyurmanızı isteriz. O zaman bu konu hakkında videoyu gösterelim :

“Münafık, yazılarında, konuşmalarında hep gizli mesajlar verir. Münafığın dili çok gizlidir. Münafık mesela kaş-göz hareketleriyle de konuşur. Bir toplulukta bir kaş hareketi veya bir göz hareketi yapar; eğer karşısındaki de münafıksa onun mesajını alır. Kuran’da belirtiliyor, ‘kaş-göz işaretleriyle, çeşitli mimiklerle anlaşıyorlar’. İşte bu onların gizli ve şifreli konuşacaklarının işareti. Konuşmaları çok gizli ve sinsi olur. O konuşmasından onun bütün pis ahlakı, kini ve nefreti anlaşılır. Mesela Peygambere düşmandır, Müslümanların sevdiği insanlara düşmandır. Ağzından adeta lağım akar. Çok kin doludur, nefret doludur. Hemen oradan anlarsın. Münafıkların küfürle saatler süren, çok uzun ve gizli, sayfalarca yazışmaları olur. Bakın, kendi aralarındaki bu gizli yazışmalarında tek kelime Allah’tan bahsetmezler. Millet uyurken onlar saatlerce yazışırlar. Tenhalarda, sessizlerde böyle yarasa gibidirler, karanlıklar içinde uçan yarasa gibi. Kime ne zaman yapışacağı da belli olmaz münafıkların.” (A9 TV, 24 Ocak 2016)

Bu filmde sizin için münafıkların halleri konusuna ilişkin değerli bilgiler verildi. Bu görüntüler mutlaka işinize yarayacaktır. Daha fazla bilgi öğrenmek için e-postanız ile ABONE OLUN. Paylaşacağımız yeni bilgiler, e-mail adresinize gelsin.

Son Paylaşımlardan Haberiniz Olsun!

Allah'ın ismi ve şanı çok yücedir. Allah'ı daha iyi tanımak ve Allah'ı sürekli aklınızda tutmak için sitemize abone olun! 

Bunları da beğenebilirsin Diğer İçeriklere de Bak!

Yorum Yap

Abone olup en son güncel paylaşımlardan haberdar olmak ister misiniz?

x
x