Sevgi ve Tutku Nasıl Oluşur?

0 245

ADNAN OKTAR: Ben kızlara bakıyorum Facebooklarına, Instagramlarına falan bakıyorum çok çok güzel kızlar var. Her şeyleri tamam, kıyafetlerine bakıyorum mükemmel, arabaları mükemmel, köpekleri, yiyecekleri her şeyi güzel. Erkek arkadaşları da var onlar da artist gibi birçoğu için diyorum hepsi için demiyorum. Ama tek bir şey yok; sevgi yok. O bütün güzelliği çökertiyor her şey gidiyor. Araba da gider, ev de gider, kendi güzelliği gider. Mesela erkek arkadaşı var ama sevgi yok gösteriş var. O ona seviyor görünüyor, o ona seviyor görünüyor. Yani sistem dibinden çökmüş.

Mesela ben dizileri falan seyrediyorum bazen. Renkli gözlü falan çok yakışıklı delikanlılar. Bakışlarına bakıyorum bomboş boşluğa bakıyor. Kızlara bakıyorum hakikaten kızlar gayretli. Kızlar sevecek insan bulamıyorlar. Yüzde 99 bu acıyı hemen hemen bütün kızlar yaşıyorlar. Hep yalnızlar. Adamlarda kas tamam, Ramazan pidesi gibi göbek böyle baklava mı artık börek mi diyorlar nasıl diyorlar. Her şey tamam pazular mazular sırt mırt her şey tamam. Okul da tamam, arabası da tamam ama ruhunda o coşku, derinlik o tutku yok, o samimiyet yok. Kızlar da çok akıllı oldukları için onu hemen görüyorlar, çok acı bir durum oluyor, yapamıyorlar. İstiyor olmasını ama olmuyor. Hemen hemen bak hiçbiri sevgiyi yaşayamıyor. Bu çok ciddi bir felaket, Allah’tan bir bela. Çok büyük bir kitle böyle. Hep bakıyorum yalnız ve mutsuzlar. Çocuklar hakikaten onlar da istiyor. Olsun istiyordur onlar ama olmuyor.

Çünkü derin bir samimiyet gerekiyor, derin bir Allah korkusu, derin bir Allah sevgisi. Allah onun şartlarını Kuran’da belirtmiş. Derin Allah korkusu, derin Allah sevgisi. Bir kere o olmadığında zaten sistem hemen çöker. Samimiyet olacak. Samimi değil, her hareketi poz. Elleri poz, bakışları poz, yürüyüşü poz, trip tabir edilen olay en gelişmiş şekilde. O ona poz atıyor o ona poz atıyor. Tabii bu bir yazı haline getirilebilir daha geniş. Çünkü çok ciddi bir felaket bu.

Sevgi ve Tutku Nasıl Oluşur Başlığı Hakkında Genel Bilgi

Bu videoda Sevgi ve Tutku Nasıl Oluşur ismini alan gönderi ile ilgili bilgi yer almaktadır. Sizin de Sevgi ve Tutku Nasıl Oluşur isimli video ile alakalı fikirleriniz varsa yorum kısmında iletmenizi arzu ederiz. Sevgi ve Tutku Nasıl Oluşur başlığı ile ilgili daha fazla gönderi ile bağlantılı haber almak için aşağıdaki abonelik bölümünden sitemize ABONE olmanızı isteriz!

19. ve 20. asırda insanlık üzerinde çok kötü olaylara yol açan Darwinizm ve Materyalizm, insan yaşamı üzerinde çok kötü kargaşalar oluşturdu. Milyonlarca insan, bu ideolojiler ile ilgili düşünce akımlarının getirdiği şiddet ve bela yüzünden hayatını kaybetti. Sevgi ve Tutku Nasıl Oluşur ismini alan benzeri videolar ile insanların imanına vesile olmak ve bu vesile ile Allah’ın sevgisini ve merhametini kazanmak, bir Müslüman için fazla değerli bir konudur.

Sevgi ve Tutku Nasıl Oluşur başlıklı video sizin için çok önemli bilgiler içermektedir. İzlediğinizde yaşamınızda çok önemli değişiklikler oluşacak ve aklınızda kalan en ufak bir detay, kesinlikle sizin için faydalı bir etki oluşturacaktır. Dünyanın neresinde olursanız olun, bu bilgiyi aklınızda çıkarmamaya çalışın.

Okuyup videoyu izlediğiniz için teşekkürler.

ALLAH’ın İSİMLERİ

Son Paylaşımlardan Haberiniz Olsun!

Allah'ın ismi ve şanı çok yücedir. Allah'ı daha iyi tanımak ve Allah'ı sürekli aklınızda tutmak için sitemize abone olun! 

Bunları da beğenebilirsin Diğer İçeriklere de Bak!

Yorum Yap

Abone olup en son güncel paylaşımlardan haberdar olmak ister misiniz?

x
x