Sevgilimiz Allah

0 298

Müslümanlıkta neşe vardır, sevinç vardır, oyun, eğlence, müzik hepsi var İslam’da, yanlış anlattılar size İslam’ı ve böylece İslam’ı yeryüzünden yok ettiler adeta ve dünyanın her yerinde Müslümanları aşağılayarak ezim ezim eziyorlar her yerde aşağı yukarı hemen hemen her yerde. Mahvettiler Müslümanları, utanç duyulacak insanlar haline getirdiler birçoğunu. Böyle bir şey yok. İslam modernliktir, kalitedir, güzelliktir, sevgidir. Dünyadaki en kaliteli insana Müslüman denir. Müslüman eğlenir, güler, müzik dinler, güzel giyinir, hanımlar bakımlı, dekolteli de giyinir, istediği gibi gezer de, yanlış biliyorlar helaller, haramlar vardır İslam’da Müslüman bunu yapar. Şarap içmez işte uyuşturucu şu, bu falan domuz eti yemez, kan, leş, Allah’ın adı anılmadan kesilen yiyecekler onları yemez, fuhuş yapmaz o kadar. Namazlarını kılıyor, Allah’a teslim oluyor, Allah’ı seviyor, La İlahe İllaAllah Muhammeden Resulullah dedi mi Müslüman oluyor zaten. Dini zorlaştırdılar, içinden çıkılmayacak hale getirdiler ve insanlar dinden kaçabildiğince kaçar hale geldi. Müslüman deyince IŞİD’li, Taliban’lı falan akıllarına geliyor birçok yerde veyahut Rumilik, Darwinist Rumi kafa “bizim yolumuzda” diyor “Müslümanlık diye bir şey yok” diyor adam. “Bunun adı ne?” Diyoruz. “Rumilik” diyor. Çeşit çeşit sapkın yollar meydana getirdiler. İslam sade ve kolay bir dindir. “Nasıl eğlenceyle beraber?” Ya kardeşim hayatla iç içedir İslam. Hayat yani eğlenirken, koşarken, gülerken, sevişirken her yerde Allah vardır, her yerde Allah’ı anarsın. Allah bizim sevgilimiz, biz ondan uzak değiliz. “Size şah damarından daha yakınım” diyor Allah. “Yan gelmiş yatarken de Beni anın” diyor Allah. Dinden insanları bu yöntemle soğuttular, bu oyunu bozacağız ve bozuyoruz.

Sevgilimiz Allah Başlığı ile Bağlantılı Genel Bilgi

Bu güzel videoda Sevgilimiz Allah isimli video ile alakalı bilgi bulunmaktadır. Eğer sizin de Sevgilimiz Allah isimli gönderi ile bağlantılı fikirleriniz varsa yorum alanında belirtmenizi isteriz. Sevgilimiz Allah başlığı ile ilgili daha fazla gönderi ile alakalı haber almak için aşağıdaki abonelik bölümünden sitemize ABONE olmanızı arzu ederiz!

19. ve 20. asırda insan hayatı üzerinde büyük belalara yol açan Darwinizm ve Materyalist ideoloji, insan yaşamı üzerinde çok kötü belalar oluşturdu. Milyonlarca erkek,kadın,çocuk, bu fikir akımları ile bağlantılı düşünce felsefelerinin getirdiği anarşi ve terör yüzünden hayatını kaybetti.

Sevgilimiz Allah adını alan benzeri videolar ile insanların inancına vesile olmak ve bu vesile ile Allah’ın rızasını ve rahmetini kazanmak, bir Müslüman için fazla değerli bir meseledir.

Sevgilimiz Allah başlıklı video sizin için çok önemli bilgiler içermektedir. İzlediğinizde hayatınızda fazla önemli farklılıklar oluşacak ve aklınızda kalacak en ufak bir detay, kesinlikle sizin için doğru bir etki oluşturacaktır. Dünyanın neresinde olursanız olun, bu bilgiyi aklınızda çıkarmamaya çalışın.

Son Paylaşımlardan Haberiniz Olsun!

Allah'ın ismi ve şanı çok yücedir. Allah'ı daha iyi tanımak ve Allah'ı sürekli aklınızda tutmak için sitemize abone olun! 

Bunları da beğenebilirsin Diğer İçeriklere de Bak!

Yorum Yap

Abone olup en son güncel paylaşımlardan haberdar olmak ister misiniz?

x
x